Preskočiť na obsah
Green Solution

Obchod

Green Solution s.r.o.

Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom

Sídlo
Vinica
Od roku
2008
IČO
44 362 587

Green Solution

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Adyho 842, 991 28 Vinica
Na trhu od
29. augusta 2008
IČO
44 362 587
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 46.18)
Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom

Firma v číslach

18
rokov na trhu
2008
rok vzniku
13
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte Green Solution

Green Solution, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Adyho 842, 991 28 Vinica. Zapísaná je od 29. augusta 2008 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom“ (46.18). Predmet činnosti tvorí 13 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, reklamná činnosť a prieskum trhu a verejnej mienky.

Základné údaje

Obchodné meno
Green Solution, s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
44 362 587
DIČ
2022687084
Dátum vzniku
29. augusta 2008
Sídlo
Adyho 842, 991 28 Vinica
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica, oddiel Sro, vložka č. 15311/S
Sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Odbor (SK NACE 46.18)
Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Green Solution zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 13 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Reklamná činnosť

  • Prieskum trhu a verejnej mienky

  • Prenájom strojov a zariadení

  • Baliaca činnosť

  • Obchodovanie cez internet

Zobraziť všetkých 13 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Reklamná činnosť
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom strojov a zariadení
  • Baliaca činnosť
  • Obchodovanie cez internet
  • Výroba kozmetických výrobkov
  • Vydavateľská činnosť
  • Sprostredkovanie v oblasti obchodu, výroby a služieb
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Výroba nápojov
  • Administratívne služby
  • Kuriérske služby

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Green Solution, s.r.o.?

Sídlo je na adrese Adyho 842, 991 28 Vinica.

Čím sa Green Solution, s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom“ (46.18). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; reklamná činnosť; prieskum trhu a verejnej mienky; prenájom strojov a zariadení.

Aké je IČO – Green Solution, s.r.o.?

IČO je 44 362 587, DIČ 2022687084.

Kedy vznikla Green Solution, s.r.o.?

Vznik: 29. augusta 2008. Na trhu pôsobí 18 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Adyho 842 991 28 Vinica

Registrový súd: Okresný súd Banská Bystrica

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Green Solution, s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese green-solution.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.